Hakkımızda

2002 yılında ÖZDEMİR DEKORASYON olarak başlamış olup Mermer, Granit, Mozaik, Karo Silimi cilalama ve parlatma hizmetleri sunmaktayız.İşimiz Mermer – Granit – Mozaik -Traverten – Karo döşemelerinin yıpranması, aşınması, lekelenmesi, eskimesi durumunda müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda döşeme taşlarının bakımı yapılarak uygun makineyle silimi ve cilası titizlikle uygulanır pırıl pırıl ilk takıldığı gün gibi ferahlıkla bırakılmaktadır. 2014 tarihinden itibaren müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda ÖZDEMİR DEKORASYON olarak laminat parke döşemesi, boya badana sektöründe hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

2002 yılından bugüne kadar yaptığımız işlerde öncelik olarak müşteri odaklı güler yüz kaliteli işçilik müşteri istekleri doğrultusunda yaptığımız ve yapacağımız
tüm işlerde müşterilerin isteklerini en kaliteli ve de en iyi işçilik güven ve doğrultusunda ÖZDEMİRDEKORASYON olarak devam etmekteyiz.
Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da bizi tercih eden tüm dost ve müşterilerimize ÖZDEMİRDEKORASYON olarak teşekkürü borç biliriz.

Faliyet Alanlarımız

– Banyo, mutfak ve tezgah silimi (granit, mermer, traverten),
– Basamak silimi,bahçe silimi
– Dış cephe temizliği ve uygulamalı koruma (granit, mermer, traverten, pietra, serena),
– Zemin silimi (granit, mermer, traverten, pietra, serena),
– Kaygan zemin matlaştırma ve matlaşan zeminlerin kimyasal uygulaması,
– Laminat parke döşeme
– Boya badana işleri
– Badana işleri